Správní právo online je zcela apolitické, ale proti tomu, co aktuálně dělá Rusko, je třeba se jasně vymezit. Ať žije svobodná Ukrajina! #DarekProPutina

SPRAVKO.CZ NABÍZÍ

VÝUKU

Srozumitelné videopřednášky

E-BOOKY

Psané pomůcky ke studiu

ŠKOLENÍ

Praktická videoškolení

KONZULTAČKY

Videa odpovídající na dotazy

PŘEDEVŠÍM PRO

STUDENTY

středních, vyšších odborných i vysokých škol právnického zaměření.

ÚŘEDNÍKY

k získání, rozšíření i prohloubení znalostí.

ADVOKÁTY A NOTÁŘE

k přípravě na atypické případy.

PODNIKOVÉ PRÁVNÍKY

zabývající se běžně jinými oblastmi práva.

LAICKOU VEŘEJNOST

politiky, podnikatele a každého věnujícího se veřejným záležitostem.

HLAVNÍ VÝHODY

PŘEHLEDNOST

Výklad je uspořádán tak, aby byl co nejsnáze pochopitelný.

AKTUÁLNOST

Obsah je průběžně aktualizován, aby odpovídal platnému právu.

ZKUŠENOST

Lektor vychází ze svých mnohaletých zkušeností z akademické i školící praxe.

ONLINE FORMA

Obsah je dostupný nonstop odkudkoliv s připojením k internetu.

UNIVERZALITA

Projekt funguje na počítači, tabletu i mobilu.

REFERENCE:

"Kurzy v oblasti správního řízení a aktu jsou naprosto skvělé! Jediné, co bych uvítal nad rámec všeho poskytnutého je více odkazů na § (to však čistě pro seznámení se se správním řízením), jinak ale forma těchto kurzů naprosto skvělá a troufám si říct i nepostradatelná! Milionkrát díky za úžasný projekt! :)"
Danny
"Chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat za velmi přínosná videa a dostupné materiály na Spravko.cz a Váš skvělý výklad, na základě kterého jsem se byla schopna po 3 letech přerušení zorientovat ve Správním právu a složit úspěšně SSZK :-). Ještě jednou děkuji, skvělá práce :-)."
Petra G.studentka právnické fakulty
"E-book představuje výborný přehled základních pojmů s logickým vysvětlením. Ve videokurzech Výuka je vše skvěle zpracováno a vysvětleno. Tyto stránky jsou opravdu přínos."
Michalz hodnotícího dotazníku
"Koupil jsem si Váš kurz správního soudnictví a chci Vám dát pozitivní feedback. Je to paráda. Kdybych ho objevil ještě na výšce (a měl na něho tehdy finance) možná bych dneska dělal místo civilu správu. 😃"
Martin F. Duraj
"Chci vám jen napsat, že máte super platformu, díky vám jsem dnes zvládl státní závěrečnou zkoušku ze správního práva. Díky!"
Alexej
"Musím říct, že váš kurz je totální bomba. Normálně se snažím si informace opatřit vždy zdarma, zkrátka neutrácím za informace, když je tak široká nabídka i zdarma, ale tohle stálo za každou korunu. Perfektně koncipováno, jasně a přehledně. Škoda že ještě nemáte kurz občanského právo nebo trestní právo, to by bylo úplně dokonalý!"
A. P.
"Přednášky na Vašem portále naplnily, resp. předčily veškerá moje očekávání. Jsou srozumitelné a přehledně, a jednotlivé bloky mají příjemnou časovou dotaci, tak jak je člověk schopen naplno vnímat. Opravdu mi při přípravě na SSZ pomohly utřídit si informace o správním právu (získané jinak studiem). Zejména exkurs do historie SP, nálezech ÚS, informace o různých pojetí/členění veřejné správy atd. Student většinou bere za "jedinou správnou" právě tu literaturu, která je mu školou doporučena. Proto mi přišlo zajímavé se dozvědět o problematice v širší souvislosti, od jiných autorů - zvláště pokud jde, v právním systému ČR, o tak nejednoznačný obor jakým je správní právo... 🙂 Děkuji ještě jednou!"
Radka
"E-book je skvělým pomocníkem pro přípravu ke státní zkoušce. Je přehledný, vše je logicky vysvětleno."
z hodnotícího dotazníku
"Správní právo přehledně je jednoduše napsané, líbí se mi barevná odlišnost příkladů, na co si dát pozor. Za mě nejlepší "učebnice" na naučení se správního práva. :)"
Barbora
"Vaše výuková videa mě opravdu nadchla! Připravuji se na státní závěrečné zkoušky a Vaše videa jsou pro mě velmi užitečným a přehledným zdrojem informací spolu s učebnicemi a dalšími materiály."
Eliškastudentka PF UK
"Velice si vážíme Vašich videí a výuky. Nejen že nám pomohly a stále pomáhají vystudovat a orientovat se ve správním právu, ale současně nám především pomáhají překonat nástrahy správního práva v našem zaměstnání."
Martina Š.pracovník ve veřejné správě
"E-booková učebnice a procvičovací otázky jsou opravdu skvělými materiály! Jsou srozumitelné, přehledné a velmi užitečné při semináři."
z hodnotícího dotazníku
"Napsáno čtivou formou - jiné učebnice poskytují pouze "suchý" výklad. Dále oceňuji zajímavosti a praktické příklady. Příjemným překvapením jsou srozumitelná bonusová videa."
z hodnotícího dotazníku
"Zakoupila jsem si ebook Správní právo přehledně a těším se na studování, forma vypadá skvěle. Děkuji za čas a energii, kterou vkládáte do studijních materiálů."
Dianastudentka Právnické fakulty Univerzity Karlovy
"Musím říct, že tento kurz je opravdu skvěle zpracován. Hlavně ta systematika a strukturovanost. Škoda, že nejsou i jiné předměty tímto způsobem zpracovány..."
Daniel H.student právnické fakulty
"Kurz velmi chválím. Byla opravdu radost se na všechna videa dívat. Kdybych randil s právničkou, tak bych se ji rozhodně nebál pozvat domů na Malast and chill! Takhle mi přítelkyně jen vyčetla, že se celý den dívám na toho "týpka" a vůbec se jí nevěnuji. :)"
Milanstudent právnické fakulty
"Děkuji za možnost poslechnout si výklad v čase, který mi vyhovuje. :)"
z hodnotícího dotazníku
"Oceňuji, že videa jsou jednotlivě rozřazena do samostatných podkapitol a relativně krátkých spotů (jednak z důvodu přehlednosti a jednak člověk nemusí sledovat opakovaně ty části, kterým například porozuměl na poprvé). Líbí se mi forma zábavného výkladu s četnými příklady, díky nimž je lépe uchopitelná i složitější tematika. Výsledkem je úspěšně složená státní zkouška ze správního práva. 🙂 Děkuji a přeji mnoho úspěchů!"
z hodnotícího dotazníku
"Chci Vás pochválit. Váš projekt se mi velmi líbí a dokonce bych jej uvítal také v ostatních oblastech práva."
Mgr. Daniel Resler, MBA, LL.M.soudní znalec
"Naprostá spokojenost jak s modulem výuka, tak ebookem. Při kombinaci se studiem pomocí právnických učebnic je výuka naprostým pokladem, který vás podrží v těžkých chvílích. Využití peněžních prostředků k tomuto účelu bylo určitě TOP 3 v celém mém životě. Oproti běžné kontaktní výuce je výhoda, že si kdykoliv můžu pasáž přehrát znova a není problém tedy pochopit vše, co se zmiňuje. I třeba s využitím ostatních studijních materiálů."
z hodnotícího dotazníku
"Chtěl bych Vám poděkovat za výbornou práci ohledně e-booku Správní právo přehledně. Moc příjemně se čte a je napěchován obrovským penzem informací."
Michaelstudent Právnické fakulty ZČU
"Nejlepší hodnocení systému Spravko.cz udělili zkoušející u mé státní závěrečné zkoušky, kteří můj výkon ohodnotili známkou 1."
Mgr. Marcel Peterstudent Právnické fakulty ZČU
"Strukturovanost obsahu na Spravko.cz je nejlepší, co jsem viděl."
z hodnotícího dotazníku
"Vzhledem k zaměření mého studia považuji Spravko.cz za projekt s výbornými pomůckami pro vzdělání."
z hodnotícího dotazníkustudentka Právnické fakulty ZČU
"Velmi oceňuji tento projekt. Moderní pojetí a přiblížení oblasti správního práva studentům i veřejnosti."
A. Heřmanová
"Jasný, obsáhlý a pochopitelný výklad správního práva."
Rostislav
"Knihu (Správní právo přehledně) máte super!"
Janstudent Právnické fakulty ZČU
"Na e-booku Správní právo přehledně se mi nejvíc líbí příklady, které jsou super pro pochopení a srozumitelnost."
z hodnotícího dotazníku
"Na videokurzech modulu VÝUKA mě mile překvapila jejich robustnost, komplexnost, přehledná systematika a velice plynulý výklad."
z hodnotícího dotazníku
"Chtěla bych Vám poděkovat za vytvoření projektu Spravko.cz. Velice oceňuji strukturovaný výklad, který činí správní právo - oproti stávající odborné literatuře - srozumitelným."
Mariestudentka Právnické fakulty Univerzity Karlovy
"Na e-booku Správní právo přehledně se mi líbila přehlednost a barevné zpracování, nejlepší je na něm ale písemný projev autora! Konečně správnímu právu rozumím!! Alespoň z části. 🙂 Před státnicí ze správního práva si koupím i online kurz."
z hodnotícího dotazníku
"Mnohokrát děkuji za příjemný a srozumitelný výklad, který mi pomohl pochopit správní právo a ujasnit si nesrovnalosti, které jsem měla. Díky Vašemu výkladu a e-booku jsem zvládla státnice a hlavně jsem přestala mít odpor ke správnímu právu jako celku."
Aneta
"Videokurzy jsou úžasné! Jednoduchým způsobem je zde vysvětlen každý důležitý institut. Je to super hlavně pro studenty při přípravě na zkoušku. Něco takového by chtělo na každý předmět ke státnicím. :)"
z hodnotícího dotazníku
"Vše je zpracováno velice přehledně a srozumitelně. Díky videokurzům a e-booku jsem měl usnadněnou přípravu na státnice. Poznámky, které píše dr. Malast na tabuli v pozadí, jsou perfektní na zapamatování přednášené látky."
z hodnotícího dotazníku
"Výuka je velmi podrobná a srozumitelná, byla to velká pomoc při přípravě na státnice."
Simona
"Chtěla bych Vás moc pochválit a poděkovat za skvěle zpracovaná videa. Učím se na státnice a mnohem víc než z knih se naučím poslechově."
Jitka
"Celý koncept “Správní právo online” je dle mého názoru perfektní. Jsem Vám velmi vděčná hlavně za e-book, ten mi hodně pomohl při přípravě na závěrečnou státní zkoušku - pomohl mi zorientovat se a rozpoznat to nejpodstatnější. Četla jsem samozřejmě i Hendrycha, ale přiznám se, že nevím, jak bych přípravu zvládla, pokud bych šla pouze z této knihy. A teď mám státnici ze správka za 1. :)"
Evastudentka Právnické fakulty ZČU
"Kompletní a přehledné - od produktu dostanete přesně to, co očekáváte."
z hodnotícího dotazníku
"Musím říct, že odvádíte skvělou práci. Zakoupil jsem si Váš e-book a shlédl pár videí a nemám pochyby o tom, že byste zcela jistě předčil všechny učitele správního práva, s kterými jsem se zatím setkal."
Jan K.
"Za projekt Spravko.cz nesmírně děkuji, jelikož se jedná o ten nejpoctivější výukový materiál, na který jsem kdy narazil, a to zdaleka nejen v oblasti práva."
Matoušstudent Právnické fakulty ZČU
"Zakoupila jsem si kompletní balíček a jsem naprosto nadšená! Nejlépe hodnotím videokurzy, které mi velmi pomáhají ke komplexnímu pochopení daných témat. Děkuji :-)"
Eva
"Tak ty státnice jsem úspěšně zvládla! A ze všeho nejvíc díky Spravko.cz, bez něj bych byla úplně ztracená. Fakt děkuju moc, hrozně mi to pomohlo!"
Simonastudentka Právnické fakulty Univerzity Karlovy
"Na e-booku (Správní právo přehledně) se mi nejvíc líbila srozumitelnost, logické uspořádání a jak fundovaně je napsaný. Díky a jen tak dál!"
Alena M.
"Videopřednášky jsou vysoce odborně zpracovány a velmi dobře napomáhají zaměstnancům veřejné správy k rozšíření jejich znalostí a pochopení struktury správního práva."
JUDr. Ladislav Macháčreferent přestupkové agendy MěÚ
"Modul VÝUKA spolu s e-bookem nabízí nejlepší kombinaci při studiu správního práva! E-book vše stručně nastíní a videopřednášky to pak podrobně, poutavě a pochopitelně dovysvětlí."
Eliškastudentka právnické fakulty
"Spravko.cz je projekt, který ční nad ostatními formami zpracování jakéhokoliv právního oboru. Podrobný rozbor správního práva ve videích doplněný e-bookem, který znalosti umně doplňuje a systematizuje, doporučuji všem, kteří se správním právem přicházejí do styku nejen při studiu na právnických fakultách. Když se dobře podá, i správní právo může být zábava. Více takových projektů! :-)"
Matoušstudent právnické fakulty
"Před státnicemi jsem si ze všech videokurzů vybrala jen ty pro mě problematické oblasti a musím říct, že jsem s Vaší online výukou nadmíru spokojena. To jsem ani nečekala. Vypadá to, že začínám mít díky Vám správní právo i docela ráda! :)"
Alexandrastudentka Právnické fakulty Masarykovy univerzity
"Tisíceré díky za váš projekt! Nyní můžu bez nadsázky napsat, že jste mě dovedl k úspěšnému absolvování advokátních zkoušek. Veliké díky za vaše videa, byla mi opravdu velmi nápomocna v rámci přípravy na advokátní zkoušky. ... Strašně, ale opravdu strašně mi vaše videokurzy pomohly v rámci přípravy. Klobouk dolů před vámi! Pokračujte v tom, co děláte. Díkyyy!!!"
JUDr. Milan Ch., LL.M.advokát
"Srozumitelné, jasné, rychlé. Výborný projekt!"
z hodnotícího dotazníku
"Velmi jsem ocenila, že jsou kurzy rozděleny dle jednotlivých problematik na poměrně krátká videa, protože jsem vždy lehce našla přesně to, co jsem potřebovala. Výuka je srozumitelná, a přestože nejsem fanoušek správního práva, tak musím přiznat, že i zajímavá. Celkově jsem byla s kurzy velmi spokojená, jsou opravdu povedené."
Martinastudentka PF UK
"Tak tu státní zkoušku jsem napodruhé úspěšně zvládla! Škoda, že jsem Vaše videa objevila až teď, ale díky tomu, co jsem se z nich po předchozím neúspěchu naučila, jsem dokázala vymyslet, co chtěli zkoušející slyšet a dostala jsem dvojku! Velké díky za pomoc! :)"
Šárkastudentka Policejní akademie ČR
"Vše bylo dobře, uceleně a srozumitelně vysvětleno. Lektor působil příjemně a očividně se v problematice dobře orientoval. S produktem jsem byla spokojená, zakoupila bych znovu. :)"
Michaelaúřednice

VSTUPTE

Pro přístup k obsahu zadejte své přihlašovací údaje.
Přihlásit se

NAŠE NABÍDKA

Nakupte si, co potřebujete.
Do e-shopu