SPRAVKO.CZ NABÍZÍ

VÝUKU

Srozumitelné videopřednášky

E-BOOKY

Psané pomůcky ke studiu

ŠKOLENÍ

Praktická videoškolení

KONZULTAČKY

Videa odpovídající na dotazy

PŘEDEVŠÍM PRO

STUDENTY

středních, vyšších odborných i vysokých škol právnického zaměření.

ÚŘEDNÍKY

k získání, rozšíření i prohloubení znalostí.

ADVOKÁTY A NOTÁŘE

k přípravě na atypické případy.

PODNIKOVÉ PRÁVNÍKY

zabývající se běžně jinými oblastmi práva.

LAICKOU VEŘEJNOST

politiky, podnikatele a každého věnujícího se veřejným záležitostem.

HLAVNÍ VÝHODY

PŘEHLEDNOST

Výklad je uspořádán tak, aby byl co nejsnáze pochopitelný.

AKTUÁLNOST

Obsah je průběžně aktualizován, aby odpovídal platnému právu.

ZKUŠENOST

Lektor vychází ze svých mnohaletých zkušeností z akademické i školící praxe.

ONLINE FORMA

Obsah je dostupný nonstop odkudkoliv s připojením k internetu.

UNIVERZALITA

Projekt funguje na počítači, tabletu i mobilu.

REFERENCE:

"Zakoupila jsem si ebook Správní právo přehledně a těším se na studování, forma vypadá skvěle. Děkuji za čas a energii, kterou vkládáte do studijních materiálů."
Dianastudentka Právnické fakulty Univerzity Karlovy
"Děkuji za možnost poslechnout si výklad v čase, který mi vyhovuje. :)"
z hodnotícího dotazníku
"Oceňuji, že videa jsou jednotlivě rozřazena do samostatných podkapitol a relativně krátkých spotů (jednak z důvodu přehlednosti a jednak člověk nemusí sledovat opakovaně ty části, kterým například porozuměl na poprvé). Líbí se mi forma zábavného výkladu s četnými příklady, díky nimž je lépe uchopitelná i složitější tematika. Výsledkem je úspěšně složená státní zkouška ze správního práva. 🙂 Děkuji a přeji mnoho úspěchů!"
z hodnotícího dotazníku
"Chci Vás pochválit. Váš projekt se mi velmi líbí a dokonce bych jej uvítal také v ostatních oblastech práva."
Mgr. Daniel Resler, MBA, LL.M.soudní znalec
"Chtěl bych Vám poděkovat za výbornou práci ohledně e-booku Správní právo přehledně. Moc příjemně se čte a je napěchován obrovským penzem informací."
Michaelstudent Právnické fakulty ZČU
"Nejlepší hodnocení systému Spravko.cz udělili zkoušející u mé státní závěrečné zkoušky, kteří můj výkon ohodnotili známkou 1."
Mgr. Marcel Peterstudent Právnické fakulty ZČU
"Strukturovanost obsahu na Spravko.cz je nejlepší, co jsem viděl."
z hodnotícího dotazníku
"Vzhledem k zaměření mého studia považuji Spravko.cz za projekt s výbornými pomůckami pro vzdělání."
z hodnotícího dotazníkustudentka Právnické fakulty ZČU
"Velmi oceňuji tento projekt. Moderní pojetí a přiblížení oblasti správního práva studentům i veřejnosti."
A. Heřmanová
"Knihu (Správní právo přehledně) máte super!"
Janstudent Právnické fakulty ZČU
"Na e-booku Správní právo přehledně se mi nejvíc líbí příklady, které jsou super pro pochopení a srozumitelnost."
z hodnotícího dotazníku
"Na videokurzech modulu VÝUKA mě mile překvapila jejich robustnost, komplexnost, přehledná systematika a velice plynulý výklad."
z hodnotícího dotazníku
"Chtěla bych Vám poděkovat za vytvoření projektu Spravko.cz. Velice oceňuji strukturovaný výklad, který činí správní právo - oproti stávající odborné literatuře - srozumitelným."
Mariestudentka Právnické fakulty Univerzity Karlovy
"Na e-booku Správní právo přehledně se mi líbila přehlednost a barevné zpracování, nejlepší je na něm ale písemný projev autora! Konečně správnímu právu rozumím!! Alespoň z části. 🙂 Před státnicí ze správního práva si koupím i online kurz."
z hodnotícího dotazníku
"Mnohokrát děkuji za příjemný a srozumitelný výklad, který mi pomohl pochopit správní právo a ujasnit si nesrovnalosti, které jsem měla. Díky Vašemu výkladu a e-booku jsem zvládla státnice a hlavně jsem přestala mít odpor ke správnímu právu jako celku."
Aneta
"Videokurzy jsou úžasné! Jednoduchým způsobem je zde vysvětlen každý důležitý institut. Je to super hlavně pro studenty při přípravě na zkoušku. Něco takového by chtělo na každý předmět ke státnicím. :)"
z hodnotícího dotazníku
"Vše je zpracováno velice přehledně a srozumitelně. Díky videokurzům a e-booku jsem měl usnadněnou přípravu na státnice. Poznámky, které píše dr. Malast na tabuli v pozadí, jsou perfektní na zapamatování přednášené látky."
z hodnotícího dotazníku
"Výuka je velmi podrobná a srozumitelná, byla to velká pomoc při přípravě na státnice."
Simona
"Chtěla bych Vás moc pochválit a poděkovat za skvěle zpracovaná videa. Učím se na státnice a mnohem víc než z knih se naučím poslechově."
Jitka
"Celý koncept “Správní právo online” je dle mého názoru perfektní. Jsem Vám velmi vděčná hlavně za e-book, ten mi hodně pomohl při přípravě na závěrečnou státní zkoušku - pomohl mi zorientovat se a rozpoznat to nejpodstatnější. Četla jsem samozřejmě i Hendrycha, ale přiznám se, že nevím, jak bych přípravu zvládla, pokud bych šla pouze z této knihy. A teď mám státnici ze správka za 1. :)"
Evastudentka Právnické fakulty ZČU
"Kompletní a přehledné - od produktu dostanete přesně to, co očekáváte."
z hodnotícího dotazníku
"Musím říct, že odvádíte skvělou práci. Zakoupil jsem si Váš e-book a shlédl pár videí a nemám pochyby o tom, že byste zcela jistě předčil všechny učitele správního práva, s kterými jsem se zatím setkal."
Jan K.
"Za projekt Spravko.cz nesmírně děkuji, jelikož se jedná o ten nejpoctivější výukový materiál, na který jsem kdy narazil, a to zdaleka nejen v oblasti práva."
Matoušstudent Právnické fakulty ZČU
"Zakoupila jsem si kompletní balíček a jsem naprosto nadšená! Nejlépe hodnotím videokurzy, které mi velmi pomáhají ke komplexnímu pochopení daných témat. Děkuji :-)"
Eva
"Tak ty státnice jsem úspěšně zvládla! A ze všeho nejvíc díky Spravko.cz, bez něj bych byla úplně ztracená. Fakt děkuju moc, hrozně mi to pomohlo!"
Simonastudentka Právnické fakulty Univerzity Karlovy
"Na e-booku (Správní právo přehledně) se mi nejvíc líbila srozumitelnost, logické uspořádání a jak fundovaně je napsaný. Díky a jen tak dál!"
Alena M.
"Videopřednášky jsou vysoce odborně zpracovány a velmi dobře napomáhají zaměstnancům veřejné správy k rozšíření jejich znalostí a pochopení struktury správního práva."
JUDr. Ladislav Macháčreferent přestupkové agendy MěÚ
"Modul VÝUKA spolu s e-bookem nabízí nejlepší kombinaci při studiu správního práva! E-book vše stručně nastíní a videopřednášky to pak podrobně, poutavě a pochopitelně dovysvětlí."
Eliškastudentka právnické fakulty
"Spravko.cz je projekt, který ční nad ostatními formami zpracování jakéhokoliv právního oboru. Podrobný rozbor správního práva ve videích doplněný e-bookem, který znalosti umně doplňuje a systematizuje, doporučuji všem, kteří se správním právem přicházejí do styku nejen při studiu na právnických fakultách. Když se dobře podá, i správní právo může být zábava. Více takových projektů! :-)"
Matoušstudent právnické fakulty
"Před státnicemi jsem si ze všech videokurzů vybrala jen ty pro mě problematické oblasti a musím říct, že jsem s Vaší online výukou nadmíru spokojena. To jsem ani nečekala. Vypadá to, že začínám mít díky Vám správní právo i docela ráda! :)"
Alexandrastudentka Právnické fakulty Masarykovy univerzity
"Tisíceré díky za váš projekt! Nyní můžu bez nadsázky napsat, že jste mě dovedl k úspěšnému absolvování advokátních zkoušek. Veliké díky za vaše videa, byla mi opravdu velmi nápomocna v rámci přípravy na advokátní zkoušky. ... Strašně, ale opravdu strašně mi vaše videokurzy pomohly v rámci přípravy. Klobouk dolů před vámi! Pokračujte v tom, co děláte. Díkyyy!!!"
JUDr. Milan Ch., LL.M.advokát
"Srozumitelné, jasné, rychlé. Výborný projekt!"
z hodnotícího dotazníku
"Velmi jsem ocenila, že jsou kurzy rozděleny dle jednotlivých problematik na poměrně krátká videa, protože jsem vždy lehce našla přesně to, co jsem potřebovala. Výuka je srozumitelná, a přestože nejsem fanoušek správního práva, tak musím přiznat, že i zajímavá. Celkově jsem byla s kurzy velmi spokojená, jsou opravdu povedené."
Martinastudentka PF UK
"Tak tu státní zkoušku jsem napodruhé úspěšně zvládla! Škoda, že jsem Vaše videa objevila až teď, ale díky tomu, co jsem se z nich po předchozím neúspěchu naučila, jsem dokázala vymyslet, co chtěli zkoušející slyšet a dostala jsem dvojku! Velké díky za pomoc! :)"
Šárkastudentka Policejní akademie ČR
"Vše bylo dobře, uceleně a srozumitelně vysvětleno. Lektor působil příjemně a očividně se v problematice dobře orientoval. S produktem jsem byla spokojená, zakoupila bych znovu. :)"
Michaelaúřednice

VSTUPTE

Pro přístup k obsahu zadejte své přihlašovací údaje.
Přihlásit se

NAŠE NABÍDKA

Nakupte si, co potřebujete.
Do e-shopu