Správní právo online je zcela apolitické, ale proti tomu, co aktuálně dělá Rusko, je třeba se jasně vymezit. Ať žije svobodná Ukrajina! #DarekProPutina

V Ý U K A

Aktualizováno ke dni 1. září 2023.

 • Nestihli jste ve škole přednášku ze správního práva? 
 • Nepochopili jste nějaké správněprávní téma ze svých studijních materiálů?
 • Potřebujete ze správního práva prostě něco dovysvětlit?
 • Vyzkoušejte naše videokurzy obecné části správního práva!
 • Pusťte si přednášku na téma, které potřebujete, prostě kdykoliv se Vám to hodí!

Moderně

Výuka v podobě online videokurzů.

Přehledně

Výklad dle zavedené systematiky.

Variabilně

Výběr témat a uspořádání si výuky.

Pohodlně

Ve vlaku, v kavárně i v klidu domova.

Opakovaně

Video si přehrajete, kolikrát budete chtít.

Uživatelské hodnocení modulu:

9,8/10

Jak se mohu zúčastnit hodnocení?

Odkaz na hodnotící formulář obdrží každý uživatel e-mailem na konci měsíce, ve kterém si produkt zakoupí. Pokud Vám e-mail nepřišel (nebo třeba skončil mezi spammy), napište nám na info@spravko.cz, odkaz Vám rádi zašleme znovu.

Aktuální obsah čítá

0
kurzů
0
+
videí
0
+
minut výkladu

JEDNOTLIVÉ KURZY

 • výklad jednotlivých témat obecné části správního práva
 • maximální variabilita a individualizace nákupu
 • každý kurz je složen ze 4 až 10 videí
 • délka kurzu je přibližně 70-90 minut
 • přístup na 1 měsíc, 6 měsíců nebo 24 měsíců

BALÍČKY KURZŮ

 • tematicky ucelené balíčky 3 až 7 kurzů
 • balíčky pokrývající všech 38 témat
 • výhodnější než samostatně kupované kurzy (- 20 %)
 • možnost vytvoření individuálního balíčku
 • přístup na 1 měsíc, 6 měsíců nebo 24 měsíců

KOMPLETNÍ VÝKLAD

 • jediná online VIDEO-UČEBNICE správního práva
 • kompletní výklad obecné části správního práva
 • nejvýhodnější nabídka (- 50 %)
 • ZDARMA e-book Správní právo přehledně
 • přístup na 1 měsíc, 6 měsíců nebo 24 měsíců

REFERENCE:

"Kurzy v oblasti správního řízení a aktu jsou naprosto skvělé! Jediné, co bych uvítal nad rámec všeho poskytnutého je více odkazů na § (to však čistě pro seznámení se se správním řízením), jinak ale forma těchto kurzů naprosto skvělá a troufám si říct i nepostradatelná! Milionkrát díky za úžasný projekt! :)"
Danny
"Chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat za velmi přínosná videa a dostupné materiály na Spravko.cz a Váš skvělý výklad, na základě kterého jsem se byla schopna po 3 letech přerušení zorientovat ve Správním právu a složit úspěšně SSZK :-). Ještě jednou děkuji, skvělá práce :-)."
Petra G.studentka právnické fakulty
"E-book představuje výborný přehled základních pojmů s logickým vysvětlením. Ve videokurzech Výuka je vše skvěle zpracováno a vysvětleno. Tyto stránky jsou opravdu přínos."
Michalz hodnotícího dotazníku
"Koupil jsem si Váš kurz správního soudnictví a chci Vám dát pozitivní feedback. Je to paráda. Kdybych ho objevil ještě na výšce (a měl na něho tehdy finance) možná bych dneska dělal místo civilu správu. 😃"
Martin F. Duraj
"Chci vám jen napsat, že máte super platformu, díky vám jsem dnes zvládl státní závěrečnou zkoušku ze správního práva. Díky!"
Alexej
"Musím říct, že váš kurz je totální bomba. Normálně se snažím si informace opatřit vždy zdarma, zkrátka neutrácím za informace, když je tak široká nabídka i zdarma, ale tohle stálo za každou korunu. Perfektně koncipováno, jasně a přehledně. Škoda že ještě nemáte kurz občanského právo nebo trestní právo, to by bylo úplně dokonalý!"
A. P.
""Přednášky na Vašem portále naplnily, resp. předčily veškerá moje očekávání. Jsou srozumitelné a přehledně, a jednotlivé bloky mají příjemnou časovou dotaci, tak jak je člověk schopen naplno vnímat. Opravdu mi při přípravě na SSZ pomohly utřídit si informace o správním právu (získané jinak studiem). Zejména exkurs do historie SP, nálezech ÚS, informace o různých pojetí/členění veřejné správy atd. Student většinou bere za "jedinou správnou" právě tu literaturu, která je mu školou doporučena. Proto mi přišlo zajímavé se dozvědět o problematice v širší souvislosti, od jiných autorů - zvláště pokud jde, v právním systému ČR, o tak nejednoznačný obor jakým je správní právo... 🙂 Děkuji ještě jednou!"
Radka
"Vaše výuková videa mě opravdu nadchla! Připravuji se na státní závěrečné zkoušky a Vaše videa jsou pro mě velmi užitečným a přehledným zdrojem informací spolu s učebnicemi a dalšími materiály."
Eliškastudentka PF UK
"Velice si vážíme Vašich videí a výuky. Nejen že nám pomohly a stále pomáhají vystudovat a orientovat se ve správním právu, ale současně nám především pomáhají překonat nástrahy správního práva v našem zaměstnání."
Martina Š.pracovník ve veřejné správě
"Musím říct, že tento kurz je opravdu skvěle zpracován. Hlavně ta systematika a strukturovost. Škoda, že nejsou i jiné předměty tímto způsobem zpracovány..."
Daniel H.student právnické fakulty
"Nejlepší hodnocení systému Spravko.cz udělili zkoušející u mé státní závěrečné zkoušky, kteří můj výkon ohodnotili známkou 1."
Mgr. Marcel Peterstudent Právnické fakulty ZČU
"Jasný, obsáhlý a pochopitelný výklad správního práva."
Rostislav
"Kurz velmi chválím. Byla opravdu radost se na všechna videa dívat. Kdybych randil s právničkou, tak bych se ji rozhodně nebál pozvat domů na Malast and chill! Takhle mi přítelkyně jen vyčetla, že se celý den dívám na toho "týpka" a vůbec se jí nevěnuji. :)"
Milanstudent právnické fakulty
"Naprostá spokojenost jak s modulem výuka, tak ebookem. Při kombinaci se studiem pomocí právnických učebnic je výuka naprostým pokladem, který vás podrží v těžkých chvílích. Využití peněžních prostředků k tomuto účelu bylo určitě TOP 3 v celém mém životě. Oproti běžné kontaktní výuce je výhoda, že si kdykoliv můžu pasáž přehrát znova a není problém tedy pochopit vše, co se zmiňuje. I třeba s využitím ostatních studijních materiálů."
z hodnotícího dotazníku
"Děkuji za možnost poslechnout si výklad v čase, který mi vyhovuje. :)"
z hodnotícího dotazníku
"Chci Vás pochválit. Váš projekt se mi velmi líbí a dokonce bych jej uvítal také v ostatních oblastech práva."
Mgr. Daniel Resler, MBA, LL.M.soudní znalec
"Strukturovanost obsahu na Spravko.cz je nejlepší, co jsem viděl."
z hodnotícího dotazníku
"Na videokurzech modulu VÝUKA mě mile překvapila jejich robustnost, komplexnost, přehledná systematika a velice plynulý výklad."
z hodnotícího dotazníku
"Chtěla bych Vám poděkovat za vytvoření projektu Spravko.cz. Velice oceňuji strukturovaný výklad, který činí správní právo - oproti stávající odborné literatuře - srozumitelným."
Mariestudentka Právnické fakulty Univerzity Karlovy
"Oceňuji, že videa jsou jednotlivě rozřazena do samostatných podkapitol a relativně krátkých spotů (jednak z důvodu přehlednosti a jednak člověk nemusí sledovat opakovaně ty části, kterým například porozuměl na poprvé). Líbí se mi forma zábavného výkladu s četnými příklady, díky nimž je lépe uchopitelná i složitější tematika. Výsledkem je úspěšně složená státní zkouška ze správního práva. 🙂 Děkuji a přeji mnoho úspěchů!"
z hodnotícího dotazníku
"Vše je zpracováno velice přehledně a srozumitelně. Díky videokurzům a e-booku jsem měl usnadněnou přípravu na státnice. Poznámky, které píše dr. Malast na tabuli v pozadí, jsou perfektní na zapamatování přednášené látky."
z hodnotícího dotazníku
"Výuka je velmi podrobná a srozumitelná, byla to velká pomoc při přípravě na státnice."
Simona
"Chtěla bych Vás moc pochválit a poděkovat za skvěle zpracovaná videa. Učím se na státnice a mnohem víc než z knih se naučím poslechově."
Jitka
"Kompletní a přehledné - od produktu dostanete přesně to, co očekáváte."
z hodnotícího dotazníku
"Zakoupila jsem si kompletní balíček a jsem naprosto nadšená! Nejlépe hodnotím videokurzy, které mi velmi pomáhají ke komplexnímu pochopení daných témat. Děkuji :-)"
Eva
"Tak ty státnice jsem úspěšně zvládla! A Spravko.cz mi k tomu pomohlo ze všeho nejvíc. Bez něj bych byla úplně ztracená, fakt moc děkuju!"
Simonastudentka Právnické fakulty Univerzity Karlovy
"Modul VÝUKA spolu s e-bookem nabízí nejlepší kombinaci při studiu správního práva! E-book vše stručně nastíní a videopřednášky to pak podrobně, poutavě a pochopitelně dovysvětlí."
Eliškastudentka právnické fakulty
"Před státnicemi jsem si ze všech videokurzů vybrala jen ty pro mě problematické oblasti a musím říct, že jsem s Vaší online výukou nadmíru spokojena. To jsem ani nečekala. Vypadá to, že začínám mít díky Vám správní právo i docela ráda! :)"
Alexandrastudentka Právnické fakulty Masarykovy univerzity
"Velmi jsem ocenila, že jsou kurzy rozděleny dle jednotlivých problematik na poměrně krátká videa, protože jsem vždy lehce našla přesně to, co jsem potřebovala. Výuka je srozumitelná, a přestože nejsem fanoušek správního práva, tak musím přiznat, že i zajímavá. Celkově jsem byla s kurzy velmi spokojená, jsou opravdu povedené."
Martinastudentka PF UK
"Tak tu státní zkoušku jsem napodruhé úspěšně zvládla! Škoda, že jsem Vaše videa objevila až teď, ale díky tomu, co jsem se z nich po předchozím neúspěchu naučila, jsem dokázala vymyslet, co chtěli zkoušející slyšet a dostala jsem dvojku! Velké díky za pomoc! :)"
Šárkastudentka Policejní akademie ČR
"Vše bylo dobře, uceleně a srozumitelně vysvětleno. Lektor působil příjemně a očividně se v problematice dobře orientoval. S produktem jsem byla spokojená, zakoupila bych znovu. :)"
Michaelaúřednice

K U R Z Y

(pojem, předmět, systematika)
(pojem, vymezení, typologie)
(vnitrostátní, mezinárodní, atypické)
(vnitřní, vnější, autoritativní, fiskální)
(subjekty a vykonavatelé veřejné správy)
(východiska, přímí a nepřímí vykonavatelé)
(pojem, právní postavení, prvky)
(základní dělení, členění dle přenesené působnosti)
(samostatná a přenesená působnost, dozor)
(pojem, působnost, vztahy mezi nimi)
(profesní, akademická a další samospráva)
(nařízení, vyhlášky, statutární a vnitřní předpisy)
(pojem, členění, náležitosti, vlastnosti, vady)
(pojem, tvorba, přezkum)
(pokyny, zásahy, zákroky)
(osvědčení, ověření, informace, doporučení...)
(pojem, právní úprava, typy)
(pojem, právní úprava, subjekty řízení)
(fáze správního řízení, úkony před zahájením, nalézací řízení)
(opravné prostředky, dozorčí prostředky, exekuce)
(pojem, zásady, správní delikt)
(typologie správních deliktů, charakteristika přestupku)
(právní úprava, subjekty, průběh řízení)
(správní disciplinární delikty, správní pořádkové delikty)
(pojem a účel kontroly, systematika kontrolních činností ve VS)
(pojem, typy, obsah právní úpravy)
(státní dozor nad samosprávnou, vnitřní a finanční kontrola, přezkum hospodaření…
(pojem, vývoj, struktura správních soudů, východiska)
(pravomoci soudů, subjekty řízení, obecná ustanovení o řízení)
(žaloba proti rozhodnutí, proti nečinnosti a proti zásahu, kompetenční žaloba)
(volby a referenda, politické strany, OOP, služební předpisy; opravné prostředky)
(řízení podle V. části OSŘ, kompetenční spory řešené tzv. zvláštním…
(přezkum a rušení podzákonných právních předpisů, řízení o ústavních stížnostech,…
(podstata a role nezávislé "vnější" kontroly veřejné správy, organizace NKÚ…
(důvěra vlády, interpelace, kontrolní komise, právo na informace, petice a…
(veřejné užívání, vyvlastnění a další (územní...) omezení vlastnického práva)
(odpovědnost za škodu způsobenou nezákonným rozhodnutím a nesprávným úředním postupem,…
(právní úprava státních zaměstnanců podle zákona o státní službě, úředníků…

B A L Í Č K Y

-20 %

-20 %
(kurzy č. 1 až 4)
-20 %
-20 %
(kurzy č. 12 až 17)
-20 %
(kurzy č. 18 až 20)
-20 %
(kurzy č. 21 až 24)
-20 %
(kurzy č. 25 až 27)
-20 %
(kurzy č. 28 až 31)
-20 %
-20 %
-20 %
(kurzy č. 7-10 + 27)

INDIVIDUÁLNÍ BALÍČEK

 • Nenašli jste balíček podle svých představ?
 • Rádi byste si za zvýhodněnou cenu koupili více kurzů, které však netvoří žádný předpřipravený balíček?
 • Neváhejte a napište nám! Určitě něco vymyslíme. 🙂

K O M P L E T

-50 %

NOVINKA! Pro KOMPLET nově nabízíme zvýhodněné multilicence!

-50 %
(38 kurzů, 240 videí + e-book Správní právo přehledně)

VSTUPTE

Pro přístup k obsahu zadejte své přihlašovací údaje.
Přihlásit se

NAŠE NABÍDKA

Nakupte si, co potřebujete.
Do e-shopu