Správní právo online je zcela apolitické, ale proti tomu, co aktuálně dělá Rusko, je třeba se jasně vymezit. Ať žije svobodná Ukrajina! #DarekProPutina

Správko.cz - Správní právo online

Pomáháme Vám pochopit správní právo.

Vyzkoušejte si Spravko.cz!

Shlédněte více než 9 hodin videa a desítky stran e-booků ZDARMA!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vytvoření a fungování vašeho účtu zdarma. Zásady zpracování osobních údajů
"Musím říct, že váš kurz je totální bomba. Normálně se snažím si informace opatřit vždy zdarma, zkrátka neutrácím za informace, když je tak široká nabídka i zdarma, ale tohle stálo za každou korunu. Perfektně koncipováno, jasně a přehledně. Škoda že ještě nemáte kurz občanského právo nebo trestní právo, to by bylo úplně dokonalý!"
A. P.
"Vaše výuková videa mě opravdu nadchla! Připravuji se na státní závěrečné zkoušky a Vaše videa jsou pro mě velmi užitečným a přehledným zdrojem informací spolu s učebnicemi a dalšími materiály."
Eliškastudentka PF UK
"Velice si vážíme Vašich videí a výuky. Nejen že nám pomohly a stále pomáhají vystudovat a orientovat se ve správním právu, ale současně nám především pomáhají překonat nástrahy správního práva v našem zaměstnání."
Martina Š.pracovník ve veřejné správě
"Chci Vás pochválit. Váš projekt se mi velmi líbí a dokonce bych jej uvítal také v ostatních oblastech práva."
Mgr. Daniel Resler, MBA, LL.M.soudní znalec
"Kurz velmi chválím. Byla opravdu radost se na všechna videa dívat. Kdybych randil s právničkou, tak bych se ji rozhodně nebál pozvat domů na Malast and chill! Takhle mi přítelkyně jen vyčetla, že se celý den dívám na toho "týpka" a vůbec se jí nevěnuji. :)"
Milanstudent právnické fakulty
"Tak ty státnice jsem úspěšně zvládla! A ze všeho nejvíc díky Spravko.cz, bez něj bych byla úplně ztracená. Fakt děkuju moc, hrozně mi to pomohlo!"
Simonastudentka Právnické fakulty Univerzity Karlovy
"Naprostá spokojenost jak s modulem výuka, tak ebookem. Využití peněžních prostředků k tomuto účelu bylo určitě TOP 3 v celém mém životě. ..."
z hodnotícího dotazníku
"Děkuji za možnost poslechnout si výklad v čase, který mi vyhovuje. :)"
z hodnotícího dotazníku
"Zakoupila jsem si kompletní balíček a jsem naprosto nadšená! Nejlépe hodnotím videokurzy, které mi velmi pomáhají ke komplexnímu pochopení daných témat. Děkuji :-)"
Eva
"Na videokurzech modulu VÝUKA mě mile překvapila jejich robustnost, komplexnost, přehledná systematika a velice plynulý výklad."
z hodnotícího dotazníku
"Chtěl bych Vám poděkovat za výbornou práci ohledně e-booku Správní právo přehledně. Moc příjemně se čte a je napěchován obrovským penzem informací."
Michaelstudent Právnické fakulty ZČU
"Nejlepší hodnocení systému Spravko.cz udělili zkoušející u mé státní závěrečné zkoušky, kteří můj výkon ohodnotili známkou 1."
Mgr. Marcel Peterstudent Právnické fakulty ZČU
"Za projekt Spravko.cz nesmírně děkuji, jelikož se jedná o ten nejpoctivější výukový materiál, na který jsem kdy narazil, a to zdaleka nejen v oblasti práva."
Matoušstudent Právnické fakulty ZČU
"Strukturovanost obsahu na Spravko.cz je nejlepší, co jsem viděl."
z hodnotícího dotazníku
"Musím říct, že odvádíte skvělou práci. Zakoupil jsem si Váš e-book a shlédl pár videí a nemám pochyby o tom, že byste zcela jistě předčil všechny učitele správního práva, s kterými jsem se zatím setkal."
Jan K.
"Velmi oceňuji tento projekt. Moderní pojetí a přiblížení oblasti správního práva studentům i veřejnosti."
A. Heřmanová
"Zakoupila jsem si ebook Správní právo přehledně a těším se na studování, forma vypadá skvěle. Děkuji za čas a energii, kterou vkládáte do studijních materiálů."
Dianastudentka Právnické fakulty Univerzity Karlovy
"Chtěla bych Vám poděkovat za vytvoření projektu Spravko.cz. Velice oceňuji strukturovaný výklad, který činí správní právo - oproti stávající odborné literatuře - srozumitelným."
Mariestudentka Právnické fakulty Univerzity Karlovy
"Vše je zpracováno velice přehledně a srozumitelně. Díky videokurzům a e-booku jsem měl usnadněnou přípravu na státnice. Poznámky, které píše dr. Malast na tabuli v pozadí, jsou perfektní na zapamatování přednášené látky."
z hodnotícího dotazníku
"Chtěla bych Vás moc pochválit a poděkovat za skvěle zpracovaná videa. Učím se na státnice a mnohem víc než z knih se naučím poslechově."
Jitka
"Videokurzy jsou úžasné! Jednoduchým způsobem je zde vysvětlen každý důležitý institut. Je to super hlavně pro studenty při přípravě na zkoušku. Něco takového by chtělo na každý předmět ke státnicím. :)"
z hodnotícího dotazníku

VSTUPTE

Pro přístup k obsahu zadejte své přihlašovací údaje.
Přihlásit se

NAŠE NABÍDKA

Nakupte si, co potřebujete.
Do e-shopu